2. Republik, 1848-1852. 5 Francs 1850 A, Paris. Dav. 93; Gadoury 719; Mazard 1182.

Losnummer 1559

Schätzpreis: 200,00 €
Zuschlag: 340,00 €

2. Republik, 1848-1852.
5 Francs 1850, A, Paris.
Dav. 93; Gadoury 719; Mazard 1182.

Vorzüglich-Stempelglanz