Katharina II., 1762-1796. Ku.-5 Kopeken 1765, Ekaterinburg. Bitkin H 662 (R2); Diakov N 96 (R2).
Katharina II. 1762-1796.
Ku.-5 Kopeken 1765, Ekaterinburg. Novodel; 50,66 g. Mit schräg geriffeltem Rand.
Bitkin H 662 (R2); Diakov N 96 (R2).
RR Vorzüglich-Stempelglanz
RR Vorzüglich-Stempelglanz