Napoléon III, 1852-1870. 50 Centimes 1867 A, Paris. Gadoury 417.
Napoléon III, 1852-1870.
50 Centimes 1867, A, Paris.
Gadoury 417.
Vorzüglich-Stempelglanz
50 Centimes 1867, A, Paris.
Gadoury 417.
Vorzüglich-Stempelglanz