Napoléon III, 1852-1870. Ku.-10 Centimes 1856 A, Paris. Gadoury 248.
Napoléon III, 1852-1870.
Ku.-10 Centimes 1856, A, Paris.
Gadoury 248.
Vorzüglich-Stempelglanz
Gadoury 248.
Vorzüglich-Stempelglanz