5 DM 1958 J. J. 387.

GERMAN COINS SINCE 1871
BUNDESREPUBLIK DEUTSCHLAND

  Lot number 0

Estimated price: 500.00 €
Hammer-price / sale price: 1,300.00 €

5 DM 1958, J.
J. 387.

Winz. Kratzer, vorzüglich-Stempelglanz