Louis XVI, 1774-1793. Ku.-Liard 1784 L, Bayonne. Duplessy 1716; Gadoury 348.

Lot number 1542

Estimated price: 500.00 €
Hammer-price / sale price: 400.00 €

Louis XVI, 1774-1793.
Ku.-Liard 1784, L, Bayonne.
Duplessy 1716; Gadoury 348.

Vorzüglich-Stempelglanz