Provinz Kiangnan. 1 Dollar o. J. (1897). Dav. 169; L./M. 210 A.

WORLD COINS AND MEDALS
CHINA

Lot number 4001

Estimated price: 500.00 €
Hammer-price / sale price: 3,200.00 €

Provinz Kiangnan.
1 Dollar o. J. (1897).
Dav. 169; L./M. 210 A.

Mit Henckel, sehr schön-vorzüglich