Stadt. Silbermedaille 1730. Slg. Opitz 2781.

NIEDERLANDE, AMSTERDAM

Lot number 8057

Estimated price: 50.00 €
Hammer-price / sale price: 100.00 € (Preliminary hammer price)

Stadt.
Silbermedaille 1730. 45,79 mm; 37,07 g.
Slg. Opitz 2781.

Winz. Randfehler, sehr schön