Silbermedaille 1730. Slg. Opitz 2802.

BIBERACH, STADT

Lot number 8229

Estimated price: 300.00 €
Hammer-price / sale price: 410.00 € (Preliminary hammer price)

Silbermedaille 1730. 18,88 mm; 1,82 g.
Slg. Opitz 2802.

R Vorzüglich-Stempelglanz