Bronzemedaille 1883. Slg. Opitz 110.

BALTIKUM, RIGA, STADT

  Lot number 8001

Estimated price: 40.00 €
Hammer-price / sale price: 65.00 € (Preliminary hammer price)

Bronzemedaille 1883. 38,13 mm; 22,64 g.
Slg. Opitz 110.

Sehr schön-vorzüglich