Provinz Hupeh. 10 Cents o. J. (1895). 2.71 g. L./M. 185.

WORLD COINS AND MEDALS
CHINA

Lot number 6004

Estimated price: 100.00 €
Hammer-price / sale price: 140.00 €

Provinz Hupeh.
10 Cents o. J. (1895). 2.71 g.
L./M. 185.

Vorzüglich-Stempelglanz