Johann Albrecht II., 1611-1636. Doppelschilling 1616, Gnoien. 1.99 g. Kunzel 461 B/b.

MECKLENBURG, MECKLENBURG-GÜSTROW, HERZOGTUM

Lot number 4047

Estimated price: 75.00 €
Hammer-price / sale price: 150.00 €

Johann Albrecht II. 1611-1636.
Doppelschilling 1616, Gnoien. 1.99 g.
Kunzel 461 B/b.

Sehr schön-vorzüglich