Bombay. M/S. Manilal Chimanlal Co. 1/4 Tola o. J. Fb. 1614.
WORLD COINS AND MEDALS
INDIEN, PRIVATE BANKPRÄGUNGEN
Bombay. M/S. Manilal Chimanlal Co.
1/4 Tola o. J. Diamant. 2,91 g.
Fb. 1614.
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz
Fb. 1614.
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz