Franz I., 1804-1835. 1/2 Konv.-Taler 1830 E, Karlsburg. 14.00 g. J. 197.
KAISERREICH ÖSTERREICH
previous lot Lot number 653 next lot
1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 1,500.00 €
Franz I. 1804-1835.
1/2 Konv.-Taler 1830, E, Karlsburg. 14.00 g.
J. 197.
R Sehr schön-vorzüglich
J. 197.
R Sehr schön-vorzüglich