Albert, 1873-1902. 5 Mark 1876. J. 122.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSSILBERMÜNZEN, SACHSEN
previous lot Lot number 7131 next lot
500.00 €
Hammer-price / sale price: 1,100.00 €
Albert, 1873-1902.
5 Mark 1876.
J. 122.
Winz. Randfehler, vorzüglich
5 Mark 1876.
J. 122.
Winz. Randfehler, vorzüglich