Victoria, 1837-1901.

Lot number 3041

Estimated price: 1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 1,500.00 €

Victoria, 1837-1901.
Lot. Sovereign 1891, 1892, London. Jubilee head. Fb. 392; Seaby 3866 C. Sovereign 1900, London. Old head. Fb. 396; Seaby 3874. Sovereign 1899 (2x), Melbourne. Fb. 24; Seaby 3875. 1/2 Sovereign 1897, London. Fb. 397; Seaby 3878.

GOLD. 6 Stück., Sehr schön-vorzüglich