Gulden 1859. 10.59 g. AKS 13; J. 33.
FRANKFURT, STADT
Gulden 1859. 10.59 g.
AKS 13; J. 33.
Prachtexemplar. Feine Patina, fast Stempelglanz
AKS 13; J. 33.