Consulat, 1799-1804. 5 Francs AN 11 (1802/1803) A, Paris. 25.04 g. Dav. 81; Gadoury 563 a; Mazard 434.
previous lot Lot number 2517 next lot
1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 1,000.00 €
Consulat, 1799-1804.
5 Francs AN 11 (1802/1803), A, Paris. 25.04 g.
Dav. 81; Gadoury 563 a; Mazard 434.
Feine Patina, vorzüglich
Feine Patina, vorzüglich