Anonym, 1187-1260. Ô-Bezant, o. J., Akko; 3.96 g. Malloy/Preston/Seltman 5.

COINS OF THE CRUSADERS
JERUSALEM, KÖNIGREICH

Lot number 1932

Estimated price: 150.00 €
Hammer-price / sale price: 420.00 €

Anonym, 1187-1260.
Ô-Bezant, o. J. Akko; 3.96 g.
Malloy/Preston/Seltman 5.

Prägeschwächen, sehr schön-vorzüglich