Otto II., 1886-1913. 5 Mark 1888. J. 44.

GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSSILBERMÜNZEN, BAYERN

Lot number 6739

Estimated price: 1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 1,200.00 €

Otto II. 1886-1913.
5 Mark 1888.
J. 44.

Prachtexemplar. Feine Patina, fast Stempelglanz