Ernst Ludwig, 1892-1918. 5 Mark 1895. J. 73.
GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSSILBERMÜNZEN, HESSEN
previous lot Lot number 4041 next lot
500.00 €
Hammer-price / sale price: 1,200.00 €
Ernst Ludwig, 1892-1918.
5 Mark 1895.
J. 73.
Feine Patina, vorzüglich
5 Mark 1895.
J. 73.
Feine Patina, vorzüglich