Republik. Dukat 1931, Kremnitz. Fb. 2; Schl. 22.
TSCHECHIEN, TSCHECHOSLOWAKEI
Republik.
Dukat 1931, Kremnitz. St. Wenzel. 3,45 g Feingold.
Fb. 2; Schl. 22.
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz
Fb. 2; Schl. 22.
GOLD. Vorzüglich-Stempelglanz