Napoléon I, 1804-1814, 1815. 20 Francs 1807 W, Lille. Fb. 491; Gadoury 1023 a; Mazard 421 a; Schl. 33.
previous lot Lot number 3431 next lot
400.00 €
Hammer-price / sale price: 1,800.00 €
Napoléon I, 1804-1814, 1815.
20 Francs 1807, W, Lille. 5,81 g Feingold.
Fb. 491; Gadoury 1023 a; Mazard 421 a; Schl. 33.
GOLD. R Sehr schön-vorzüglich
GOLD. R Sehr schön-vorzüglich