Louis Philippe, 1830-1848. 20 Francs 1841 W, Lille. Fb. 562; Gadoury 1031; Mazard 951; Schl. 239.

Lot number 3744

Estimated price: 400.00 €
Hammer-price / sale price: 460.00 €

Louis Philippe, 1830-1848.
20 Francs 1841, W, Lille. 5,81 g Feingold.
Fb. 562; Gadoury 1031; Mazard 951; Schl. 239.

GOLD. R Sehr schön-vorzüglich