William IV, 1830-1837. Sovereign 1835, London. Fb. 383; Schl. 141; Seaby 3829 B.

Lot number 2822

Estimated price: 600.00 €
Hammer-price / sale price: 1,400.00 €

William IV, 1830-1837.
Sovereign 1835, London. 7,32 g Feingold.
Fb. 383; Schl. 141; Seaby 3829 B.

GOLD. Sehr schön-vorzüglich