2 Escalins o. J. (1802). 3.58 g. Lecompte 17.

FRANKREICH/KOLONIEN, SAINT-DOMINGUE (HAITI)

Lot number 1049

Estimated price: 1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 2,400.00 €

2 Escalins o. J. (1802). 3.58 g.
Lecompte 17.

Patina, min. berieben, sehr schön