Josef II., 1765-1790. Dukat 1788 F, Hall. 3.50 g. Fb. 440; J. 21.
previous lot Lot number 4463 next lot
750.00 €
Hammer-price / sale price: 1,000.00 €
Josef II. 1765-1790.
Dukat 1788, F, Hall. 3.50 g.
Fb. 440; J. 21.
GOLD. R Vorzüglich-Stempelglanz
Dukat 1788, F, Hall. 3.50 g.
Fb. 440; J. 21.