Cosimo III. Medici, 1670-1723. Tollero 1704, Livorno. 26.98 g. Dav. 1498; Montagano 64/19.

ITALIEN, TOSCANA

Lot number 5753

Estimated price: 500.00 €
Hammer-price / sale price: 650.00 €

Cosimo III. Medici, 1670-1723.
Tollero 1704, Livorno. 26.98 g.
Dav. 1498; Montagano 64/19.

Sehr schön-vorzüglich