Ferdinando II. Medici, 1621-1670. Luigino 1660, Livorno. 2.25 g. Montagano 60/3 (R).

ITALIEN, TOSCANA

Lot number 5751

Estimated price: 150.00 €
Hammer-price / sale price: 380.00 €

Ferdinando II. Medici, 1621-1670.
Luigino 1660, Livorno. 2.25 g.
Montagano 60/3 (R).

Sehr schön-vorzüglich