Friedrich I., 1852-1907. 5 Mark 1875, J. 27F.

GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSSILBERMÜNZEN, BADEN

Lot number 6146

Estimated price: 300.00 €
Hammer-price / sale price: 480.00 €

Friedrich I. 1852-1907.
5 Mark 1875, ohne Querstrich im A.
J. 27F.

Sehr schön-vorzüglich