Freie und Hansestadt. 20 Mark 1913. J. 212.

GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSGOLDMÜNZEN, HAMBURG

Lot number 3867

Estimated price: 300.00 €
Hammer-price / sale price: 280.00 €

Freie und Hansestadt.
20 Mark 1913.
J. 212.

Vorzüglich-Stempelglanz