Friedrich Franz III., 1883-1897. 10 Mark 1890. J. 232.

GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSGOLDMÜNZEN, MECKLENBURG-SCHWERIN

Lot number 3880

Estimated price: 2,000.00 €
Hammer-price / sale price: 2,700.00 €

Friedrich Franz III. 1883-1897.
10 Mark 1890.
J. 232.

Vorzüglich-Stempelglanz