Lot number 3143
BAYERN, Silbermedaille, 1817, Witt. 2510; Müseler 4/5; Preussag Collection, Part I, Auktion London Coin Galleries/Künker 1, London 2015, Nr. 224; RR, Winz. Randfehler, sehr schön
Estimated price: 400.00 €
Hammer-price / sale price: 460.00 €