Silberjeton 1707. Slg. Opitz 2399.

MARKTBREIT, STADT

Lot number 8447

Estimated price: 75.00 €
Hammer-price / sale price: 310.00 € (Preliminary hammer price)

Silberjeton 1707. 25,02 mm; 1,72 g.
Slg. Opitz 2399.

RR Randfehler, sehr schön +