Lot number 467
PFALZ, PFALZ-SIMMERN-SPONHEIM, GRAFSCHAFT, Dukat, 1578, Fb. 2051; Slg. Memmesh. 2646 var; Slg. Kömmerling (Auktion UBS 65) 647; GOLD., Hübsche Goldpatina, sehr schön-vorzüglich
Estimated price: 1,000.00 €
Hammer-price / sale price: 950.00 €