Stadt. Silbermedaille 1730. Slg. Opitz 2780.

NIEDERLANDE, AMSTERDAM

Lot number 8056

Estimated price: 200.00 €
Hammer-price / sale price: 875.00 € (Preliminary hammer price)

Stadt.
Silbermedaille 1730. 50,03 mm; 53,27 g.
Slg. Opitz 2780.

Winz. Randfehler, vorzüglich +