Friedrich I., 1720-1751. Silbermedaille o. J. (vor 1740). Slg. Opitz 701.

SCHWEDEN, KÖNIGREICH

Lot number 8160

Estimated price: 50.00 €
Hammer-price / sale price: 170.00 € (Preliminary hammer price)

Friedrich I. 1720-1751.
Silbermedaille o. J. (vor 1740). 32,93 mm; 15,45 g.
Slg. Opitz 701.

RR Vorzüglich-Stempelglanz