Friedrich August I., 1806-1827. Bronzemedaille 1817. Slg. Opitz 3186a.

SACHSEN, SACHSEN, KÖNIGREICH

Lot number 8561

Estimated price: 50.00 €
Hammer-price / sale price: 130.00 € (Preliminary hammer price)

Friedrich August I. 1806-1827.
Bronzemedaille 1817. 37,27 mm; 17,76 g.
Slg. Opitz 3186a.

R Vorzüglich-Stempelglanz