Sachsen.

GERMAN COINS SINCE 1871
LOTS, REICHSSILBERMÜNZEN

Lot number 9122

Estimated price: 120.00 €
Hammer-price / sale price: 250.00 €

Sachsen.
5 Mark 1904 (J. 130); 2 Mark 1914 (J. 134); 3 Mark 1911 (J. 135); 5 Mark 1914 (J. 136); 3 Mark 1913, Völkerschlachtdenkmal (J. 140).

5 Stück., Vorzüglich-Stempelglanz