SCHÜTZENTALER. 5 Franken 1867, Bern. Dav. 383; Divo S9.

SCHWEIZ, EIDGENOSSENSCHAFT

Lot number 8471

Estimated price: 150.00 €
Hammer-price / sale price: 260.00 €

SCHÜTZENTALER.
5 Franken 1867, Bern. Eidgenössisches Schützenfest in Schwyz. 25,34 g.
Dav. 383; Divo S9.

Vorzüglich-Stempelglanz