Victoria, 1837-1901. Ku.-Penny 1841, London. Seaby 3948, 3949.

Lot number 534

Estimated price: 60.00 €
Hammer-price / sale price: 60.00 €

Victoria, 1837-1901.
Ku.-Penny 1841, London. 18,89 g. Dazu: Ku.-1/2 Penny 1858, London. 9,35 g.
Seaby 3948, 3949.

2 Stück., Vorzüglich-Stempelglanz