Allgemein.

GERMAN COINS SINCE 1871
LOTS, REICHSSILBERMÜNZEN

Lot number 1493

Estimated price: 100.00 €
Hammer-price / sale price: 110.00 €

Allgemein.
Hamburg, 5 Mark 1899 (J. 65); 3 Mark 1910 (J. 64); Sachsen, 3 Mark 1909 (J. 135); Württemberg, 3 Mark 1911 (J. 175).

4 Stück., Sehr schön-vorzüglich