Allgemein.

GERMAN COINS SINCE 1871
LOTS, REICHSSILBERMÜNZEN

Lot number 1491

Estimated price: 60.00 €
Hammer-price / sale price: 115.00 €

Allgemein.
Preußen, 2 Mark 1904, 1905, 1907 (J. 102); Württemberg, 5 Mark 1876 (J. 173).

4 Stück., Sehr schön-vorzüglich