12 Mariengroschen 1674. 7.30 g. Buck/Meier 292 b.
HANNOVER, STADT
previous lot Lot number 2327 next lot
200.00 €
Hammer-price / sale price: 1,100.00 €
(Preliminary hammer price)
12 Mariengroschen 1674. 7.30 g.
Buck/Meier 292 b.
R Sehr schön-vorzüglich
Buck/Meier 292 b.
R Sehr schön-vorzüglich