12 Mariengroschen 1674. 7.30 g. Buck/Meier 292 b.

HANNOVER, STADT

Lot number 2327

Estimated price: 200.00 €
Hammer-price / sale price: 1,100.00 € (Preliminary hammer price)

12 Mariengroschen 1674. 7.30 g.
Buck/Meier 292 b.

R Sehr schön-vorzüglich