3 Reichsmark 1928 D. J. 334.

GERMAN COINS SINCE 1871
WEIMARER REPUBLIK

Lot number 5537

Estimated price: 350.00 €
Hammer-price / sale price: 410.00 € (Preliminary hammer price)

3 Reichsmark 1928, D. Dinkelsbühl.
J. 334.

Vorzüglich-Stempelglanz