J. 17.

GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSKLEINMÜNZEN

Lot number 1049

Estimated price: 75.00 €
Hammer-price / sale price: 120.00 €

Lot. 1 Mark 1891 A, 1893 E, 1899 J, 1900 J, 1902 G, 1904 J, 1906 A, J, 1910 D.
J. 17.

9 Stück., Sehr schön-fast Stempelglanz