Haakon VII., 1905-1958. 10 Öre 1914, Kongsberg. 1.44 g. Ahlström 111.

NORWEGEN, KÖNIGREICH

Lot number 547

Estimated price: 50.00 €
Hammer-price / sale price: 50.00 €

Haakon VII. 1905-1958.
10 Öre 1914, Kongsberg. 1.44 g.
Ahlström 111.

Vorzüglich-Stempelglanz