Wilhelm I., 1861-1888. 2 Mark 1876 B. J. 96B.

GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSSILBERMÜNZEN, PREUSSEN

Lot number 1436

Estimated price: 150.00 €
Hammer-price / sale price: 270.00 €

Wilhelm I. 1861-1888.
2 Mark 1876, B.
J. 96B.

Feine Kratzer, vorzüglich-Stempelglanz