Hessen.

GERMAN COINS SINCE 1871
LOTS, REICHSSILBERMÜNZEN

Lot number 1678

Estimated price: 100.00 €
Hammer-price / sale price: 195.00 €

Hessen.
5 Mark 1875 (J. 67); 3 Mark 1910 (2x, J. 76).

3 Stück., Fast sehr schön (1x) und sehr schön-vorzüglich