Georg II., 1866-1914. 5 Mark 1908. J. 153b.

GERMAN COINS SINCE 1871
REICHSSILBERMÜNZEN, SACHSEN-MEININGEN

Lot number 7341

Estimated price: 150.00 €
Hammer-price / sale price: 150.00 €

Georg II. 1866-1914.
5 Mark 1908. - Kurzer Bart -.
J. 153b.

Sehr schön-vorzüglich